O nas Firma WiK Walce to nowoczesna firma z tradycjami

Kto stoi za nazwą WiK Walce? Dwóch braci, Władysław i Karol, których oprócz więzów krwi połączył wspólny biznes. Firmę prowadzimy w oparciu o tradycyjne, rodzinne wartości. Jak w każdym biznesie, tak i u nas zysk jest ważny. Jednak trzymamy się zasady, że osiągamy go uczciwą i sumienną pracą.

Profesjonalna kadra

Wiele lat doświadczeń pozwoliło nam na dokładny proces kształcenia naszych pracowników, dzięki temu każdy z naszych pracowników jest dokładnie przygotowany do swojej pracy.

Duże inwestycje

Nie boimy się obsługi dużych inwestycji. Nasz dobrze wyposażony park maszynowy jest przygotowany na każde duże zlecenie.

SUMIENNOŚĆ Jesteśmy sumienni w tym co robimy

Takie podejście pozwoliło nam w ciągu niespełna dwudziestu lat znacznie rozwinąć firmę. Rozpoczynaliśmy posiadając jedną koparkę, którą świadczyliśmy usługi. Szybko pojawiły się kolejne maszyny, pozwalające nam obsługiwać nowe zlecenia. A tych było coraz więcej, ponieważ nasi zadowoleni klienci rekomendowali nas innym osobom. Tak to działa do dzisiaj – nie wydajemy na reklamę ani złotówki, a jednak pracy nam przybywa. Razem z pracą zaś – satysfakcji.

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy

Oferujemy wykonywanie pełnego zakresu prac ziemnych, z użyciem profesjonalnego sprzętu oraz narzędzie. Klientom, którzy są w stanie zrobić to samodzielnie, rekomendujemy ofertę naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego. Świadczymy też usługi dowozu wypożyczonego wyposażenia.

Posiadamy bardzo rozbudowany park maszynowy, więc jeśli szukasz maszyny idealnie dopasowanej do zadania, zapraszamy do kontaktu.

Czyli co sądzą o nas nasi klienci Opinie